KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15893210
nr 1589 3210
Carl Anton
(f. 1933), Sverige
Signerad. Akvarell, bildmått: 20x15 cm, yttermått inklusive ram: 33x28 cm
Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 januari 2024
kl 19:01:08
8/1 18:29:54